همین حالا به جمع 41372 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9305 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

Opencart Auction افزونه مزایده اپن کارت

ماژول حراجی اپن کارت، امکان قرار دادن قابلیت حراجی را در فروشگاه شما فراهم می‌کند. با استفاده از این افزونه، مدیران می‌توانند ویژگی حراج و مزایده را به محصولات خود اضافه کنند و خریداران بر روی محصولات آنها پیشنهاد قیمت بدهند.

با استفاده از این ماژول، مدیر می‌تواند محصولات حراجی را در سایت تعریف نماید. مشتریان می‌توانند سه نوع حراجی را انجام دهند که شامل حراجی تدریجی، حراجی خودکار و حراجی با اندازه‌گیری حداقلی است. مشتریان همچنین می‌توانند از سیستم کیف پول خود جهت پرداخت آنلاین در این محصول استفاده کنند. این ماژول به ماژول سیستم کیف پول اپن کارت نیز متصل است.

مدیر می‌تواند به مشتریان اجازه دهد از موجودی کیف پول خود برای پیشنهاد قیمت در محصولات حراجی استفاده کنند. مشتری می‌تواند بر روی یک محصول حراجی پیشنهاد قیمت دهد که در این حالت مقدار تعیین شده توسط مدیر از کیف پول کسر می‌شود. مشتریان می‌توانند به راحتی مقادیر دلخواه را با استفاده از انتقال بانکی به کیف پول خود اضافه کنند.

امتیاز: 4.7/5 از 3 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!