آموزش استفاده از سیستم

برای اینکه امکان دانلود فایلهای موجود در مارکت مسترکد را داشته باشید، نیاز به یک اشتراک VIP فعال دارید. اشتراک VIP فعال اشتراکی است که هزینه ی آن پرداخت شده و مدت زمان آن هنوز به پایان نرسیده باشد. هر اشتراک VIP ماهانه تنها برای مدت 30 روز اعتبار داشته و پس از اتمام این مدت زمان، دسترسی کاربر به کلیه ی فایل ها قطع خواهد شد. در این حالت در صورت تمایل برای ادامه ی دانلود یا بهره گیری از آپدیت های جدید، کاربران میبایست اشتراک VIP خود را تمدید کنند تا دسترسی آنها مجددا برقرار شود. برای خرید اشتراک VIP میتوانید به شکل زیر عمل کنید :

آموزش خرید اشتراک VIP

جهت خرید اشتراک ویژه وی آی پی مانند تصویر زیر ابتدا از منوی بالای سایت روی خرید اشتراک کلیک کنید.

خرید اشتراک ویژه طلایی

در صفحه ی جدیدی که برای شما باز میشود، اطلاعات ثبت نامی خود را تکمیل نمایید.

پر کردن اطلاعات اشتراک VIP

توجه داشته باشید که نام کاربری و رمز عبوری که در اینجا انتخاب میکنید، بعدا جهت دانلود فایل ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بنابراین اولا سعی کنید از اطلاعاتی استفاده کنید که استفاده از آنها برای شما آسان باشد و دوما از استفاده از نام های کاربری و رمز های خیلی ساده که به آسانی توسط دیگران هک شده و منجر به سوء استفاده از اکانت شما میشوند، استفاده نکنید. پس از تکمیل اطلاعات روی دکمه ثبت اطلاعات و اتصال به درگاه پرداخت کلیک کنید تا به درگاه بانک متصل شوید.

در صفحه ی درگاه بانک، اطلاعات درخواستی را پر کرده و اطمینان حاصل کنید که حتما پرداخت را تایید کرده و مجددا به سایت بازگردید. توجه داشته باشید که در صورت عدم تایید نهایی در درگاه و عدم بازگشت به سایت، پرداخت شما ناموفق خواهد بود و اشتراکی برای شما فعال نخواهد شد.

آموزش دانلود از سایت

پس از اینکه اشتراک VIP خود را خریداری کردید، حالا وقت آن میرسد که با اطلاعات ثبت نامی خود، نسبت به دانلود فایل های دلخواهتان اقدام کنید. برای دانلود فایل ها ما از دانلود منیجر قدرتمند IDM استفاده خواهیم کرد. برای دانلود یک فایل ابتدا وارد محصولی که مایل به دانلود آن هستید شده، لینک دانلود را پیدا کرده و آن را کپی کنید. (رایت کلیک روی لینک و انتخاب گزینه ی copy link address)
سپس وارد دانلود منیجر خود شده و روی دکمه Add URL کلیک کنید.

دانلود فایل با استفاده از idmگزینه ی use authorization را فعال کرده و نام کاربری و رمز عبور اکانت VIP خود را وارد کنید. سپس روی ok کلیک کنید تا نام فایل و حجم آن برای شما نمایش داده شود. محل ذخیره ی فایل را انتخاب کرده و سپس روی start download کلیک کنید تا دانلود شما آغاز شود.

لینک دانلود فایل

اگر علیرقم فعال بودن اشتراک VIP تان در این مرحله نتوانستید نام و سایز فایل را مشاهده کنید، این احتمال وجود دارد که اطلاعات vip خود را اشتباه وارد کرده باشید. در این حالت کافی است دانلود را از لیست مجددا استارت کرده و زمانی که از شما اطلاعات VIP درخواست شد، اطلاعات صحیح را مجددا وارد کرده و دانلود را آغاز کنید.

توصیه ها

توصیه میشود یک لینک را به طور کامل دانلود کرده و دانلود را در میانه ی دانلود قطع نکنید.
اگر احیانا شرایطی پیش آمد که در میانه ی دانلود دچار مشکل شدید و دانلود قطع شد، امکان ادامه ی دانلود برای شما میسر است. در این شرایط اگر پس از شروع مجدد دانلود با خطای connection closed مواجه شدید، مجددا تلاش کنید تا دانلود شما از سر گرفته شود.
حتی الامکان حتما جهت دانلود فایل ها از دانلود منیجری مناسب مانند Internet Download Manager استفاده کرده و از دانلود فایلها با مرورگر پرهیز کنید.

جهت تمدید اشتراک VIP

در پایان مدت اشتراک، زمانی که مایل به تمدید اشتراک VIP خود بودید، حتما قبل از انجام تمدید روی دکمه بازنشانی اکانت کلیک کنید تا تاریخ پایان اشتراک شما به صورت صحیح محاسبه شده و تمدید به شکل صحیح انجام شود. عدم کلیک روی این دکمه باعث میشود که بازه تمدید اشتراک به درستی محاسبه نشود و طبعا در این حالت تمدید نیز به شکل صحیح انجام نخواهد شد.

enamad