همین حالا به جمع 7463 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 2556 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

آموزش استفاده از سیستم و دریافت محصولات سایت

برای اینکه امکان دانلود فایلهای موجود در مارکت مسترکد را داشته باشید، نیاز به یک اشتراک VIP فعال دارید. اشتراک VIP فعال اشتراکی است که هزینه ی آن پرداخت شده و مدت زمان آن هنوز به پایان نرسیده باشد. هر اشتراک VIP ماهانه تنها برای مدت 30 روز اعتبار داشته و پس از اتمام این مدت زمان، دسترسی کاربر به کلیه ی فایل ها قطع خواهد شد. در این حالت در صورت تمایل برای ادامه ی دانلود یا بهره گیری از آپدیت های جدید، کاربران میبایست اشتراک VIP خود را تمدید کنند تا دسترسی آنها مجددا برقرار شود. برای خرید اشتراک VIP میتوانید به شکل زیر عمل کنید :

آموزش خرید اشتراک VIP

جهت خرید اشتراک ویژه وی آی پی مانند تصویر زیر ابتدا از منوی بالای سایت روی لینک “عضویت و خرید اشتراک VIP” کلیک کنید.

خرید اشتراک ویژه طلایی

در صفحه ی جدیدی که برای شما باز میشود، اطلاعات ثبت نامی خود را تکمیل نمایید.

پر کردن اطلاعات اشتراک VIP

توجه داشته باشید که نام کاربری و رمز عبوری که در اینجا انتخاب میکنید، بعدا جهت دانلود فایل ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بنابراین اولا سعی کنید از اطلاعاتی استفاده کنید که استفاده از آنها برای شما آسان باشد و دوما از استفاده از نام های کاربری و رمز های خیلی ساده که به آسانی توسط دیگران هک شده و منجر به سوء استفاده از اکانت شما میشوند، استفاده نکنید. پس از تکمیل اطلاعات روی دکمه ثبت اطلاعات و عضویت کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید. پس از ورود به پنل کاربری خود از طریق باکس “خرید/تمدید” یک پلن اشتراک برگزیده و سپس روی دکمه “ثبت اطلاعات و اتصال به درگاه” کلیک کنید.

انتخاب پلن اشتراک و اتصال به درگاهدر صفحه ی درگاه بانک، اطلاعات درخواستی را پر کرده و اطمینان حاصل کنید که حتما پرداخت را تایید کرده و مجددا به سایت بازگردید. توجه داشته باشید که در صورت عدم تایید نهایی در درگاه و عدم بازگشت به سایت، پرداخت شما ناموفق خواهد بود و اشتراکی برای شما فعال نخواهد شد.

آموزش دانلود از سایت

برای شروع به دانلود فایلهای سایت، ابتدا به پنل مدیریت vip خود وارد شوید. پس از ورود، میتوانید لینک های سایت را به شکل مرسوم، یعنی با کلیک کردن روی آنها، دریافت کنید.

آموزش تمدید اشتراک VIP

در پایان مدت اشتراک، در صورت تمایل به ادامه دانلود فایل ها و بهره مندی از آپدیت ها، لازم است که اشتراک خود را تمدید کنید. به این منظور کافی است که وارد پنل کاربری خود شده و پلن دلخواه خود را از باکس “خرید/تمدید سریع اشتراک” انتخاب نموده و با انجام پرداخت از طریق اتصال به درگاه بانک، نسبت به تمدید اشتراک خود اقدام نمایید.