همین حالا به جمع 44408 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9652 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

آموزش استفاده از سیستم و دریافت محصولات سایت

برای اینکه امکان دانلود فایلهای موجود در مارکت مسترکد را داشته باشید، نیاز به یک اشتراک VIP یا VIP Plus فعال دارید. اشتراک فعال اشتراکی است که هزینه ی آن پرداخت شده و مدت زمان آن هنوز به پایان نرسیده باشد. پس از پایان دوره اشتراک در صورت تمایل برای ادامه ی دانلود یا بهره گیری از آپدیت های جدید، کاربران میبایست اشتراک خود را تمدید کنند تا دسترسی آنها مجددا برقرار شود. برای خرید اشتراک میتوانید به شکل زیر عمل کنید :

آموزش خرید اشتراک

جهت خرید اشتراک ویژه مانند تصویر زیر ابتدا از منوی اطلاعات در بالای سایت روی لینک “عضویت و خرید اشتراک” کلیک کنید.

در صفحه ی جدیدی که برای شما باز میشود، اطلاعات ثبت نامی خود را تکمیل نمایید.

پر کردن اطلاعات اشتراک VIP

توجه داشته باشید که نام کاربری و رمز عبوری که در اینجا انتخاب میکنید، بعدا جهت دانلود فایل ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بنابراین اولا سعی کنید از اطلاعاتی استفاده کنید که استفاده از آنها برای شما آسان باشد و دوما از استفاده از نام های کاربری و رمز های خیلی ساده که به آسانی توسط دیگران هک شده و منجر به سوء استفاده از اکانت شما میشوند، استفاده نکنید. پس از تکمیل اطلاعات روی دکمه ثبت اطلاعات و عضویت کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید. پس از ورود به پنل کاربری خود از طریق باکس “خرید/تمدید” بر اساس نوع فایلهای مورد نیاز خود یک پلن اشتراک برگزیده و سپس روی دکمه “ثبت اطلاعات و اتصال به درگاه” کلیک کنید. (دقت کنید که برای دسترسی به فایل های گروه VIP Plus نیاز به اشتراک نوع VIP Plus خواهید داشت.)

انتخاب پلن اشتراک و اتصال به درگاهدر صفحه ی درگاه بانک، اطلاعات درخواستی را پر کرده و اطمینان حاصل کنید که حتما پرداخت را تایید کرده و مجددا به سایت بازگردید. توجه داشته باشید که در صورت عدم تایید نهایی در درگاه و عدم بازگشت به سایت، پرداخت شما ناموفق خواهد بود و اشتراکی برای شما فعال نخواهد شد.

آموزش دانلود از سایت

برای شروع به دانلود فایلهای سایت، ابتدا به پنل مدیریت vip خود وارد شوید. پس از ورود، میتوانید لینک های سایت را به شکل مرسوم، یعنی با کلیک کردن روی آنها، دریافت کنید.

آموزش تمدید اشتراک

در پایان مدت اشتراک، در صورت تمایل به ادامه دانلود فایل ها و بهره مندی از آپدیت ها، لازم است که اشتراک خود را تمدید کنید. به این منظور کافی است که وارد پنل کاربری خود شده و پلن دلخواه خود را از باکس “خرید/تمدید سریع اشتراک” انتخاب نموده و با انجام پرداخت از طریق اتصال به درگاه بانک، نسبت به تمدید اشتراک خود اقدام نمایید.