همین حالا به جمع 44408 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9652 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

Targat تارگت قالب فروشگاه لوازم الکترونیکی پرستاشاپ

تم چند منظوره فروشگاه لوازم الکترونیکی Targat برای پرستاشاپ، پس از تحقیقات گسترده در مورد روندهای ایده آل وب سایت فعلی ایجاد شده است. طراحی و چیدمان تارگت با فروش اقلام الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند و محصولات دیجیتال مطابقت کامل دارد.

هر عنصر در این تم پرستاشاپ با دقت ساخته شده است تا یک وب سایت جامع و تخصصی برای فروشگاه لوازم الکترونیکی ایجاد کند. با استفاده از این قالب، میتوانید به سرعت و به راحتی فونت ها و رنگ های پوسته سایت خود را به دلخواه تغییر دهید. علاوه بر این، تم تارگت با استفاده از فناوری وب پیشرفته و سبک مدرن و تازه ساخته شده است.

برخی از مهمترین ویژگی های این تم عبارتند از واکنش گرایی کامل، پشتیبانی نمایش راست به چپ، پشتیبانی از بسیاری از زبان ها، امکان نمایش شمارش معکوس پیشنهاد ها، لیست علاقه مندی ها و مقایسه، امکان بزرگنمایی محصول و پشتیبانی از نمادهای شبکه های اجتماعی.

Targat تارگت قالب فروشگاه لوازم الکترونیکی پرستاشاپ
تارگت قالب مگا استور برای فروشگاه ساز پرستاشاپ Electronics and Mega Store

امتیاز: 4.8/5 از 4 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!