همین حالا به جمع 41372 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9305 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

Chattera کیت تمپلیت خدمات چت آنلاین برای المنتور

Chattera یک کیت قالب المنتور برای راه اندازی وب سایت های شرکتی و ارائه خدمات SaaS و خدمات چت و گفتگوی آنلاین است. این محصول دارای انواع صفحات و قالب پیش ساخته با طراحی زیبا و سبک مدرن است.

شما می توانید از این کیت قالب خلاقانه برای هر نوع کسب و کار یا خدماتی مانند وب سایت شرکتی و شرکتی، آژانس استارتاپ، وب سایت خدمات فناوری، نمایشگاه برنامه موبایل، خدمات و توسعه IT، وب سایت فناوری و وب سایت شرکت فعال در وب استفاده کنید.

با استفاده از این کیت، در زمان ساخت وب سایت خدماتی خود صرفه جویی کنید. با صفحه ساز المنتور، می توانید به راحتی آن را ویرایش یا سفارشی کنید، بدون اینکه نیاز به کدنویسی داشته باشید، فقط کافی است عناصر را بکشید و رها کنید.

کیت های قالب المنتور حاوی محتوای صفحه برای این صفحه ساز هستند. این کیت برای استفاده با تم Hello Elementor بهینه شده است، اما با اکثر تم هایی که از المنتور پشتیبانی می کنند نیز میتواند استفاده شود.

Chattera کیت تمپلیت خدمات چت آنلاین برای المنتور
چترا قالب آماده سرویس گفتگو و چت آنلاین برای صفحه ساز المنتور Saas & Chat Service Company Elementor Kit

امتیاز: 4.6/5 از 5 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!