همین حالا به جمع 36876 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 8860 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود ماژول HR Records برای اسکریپت پرفکس سی آر ام

ماژول HR Records برای پرفکس یک سیستم سوابق منابع انسانی است. وظیفه اصلی این محصول این است که یک پایگاه داده مرکزی حاوی سوابق برای همه کارمندان گذشته و حال فراهم کند. سوابق منابع انسانی به اسناد اطلاعاتی اشاره دارد که توسط یک سازمان برای انجام وظایف آن استفاده می شود. این امر نشان دهنده حافظه سازمان است. سوابق اطلاعاتی را در مورد سازمان ارائه می دهند که به شکل ملموس مانند نوشته، تصویری، نمودارها و غیره نگهداری می شوند.

بنابراین این اطلاعات شواهد ملموسی از فعالیت های سازمان هستند. سوابق پرسنل اطلاعاتی را در مورد موقعیت منابع انسانی در سازمان ارائه می دهد، به عنوان مثال. – سوابق مربوط به آموزش، عملکرد، غیبت، دستمزد و حقوق، گردش کار، بهره وری، بررسی های روحی، رضایت شغلی، تامین اجتماعی، رفاه کارکنان و غیره که از طریق این افزونه میتوانید در اسکریپت پرفکس به آنها دست پیدا کنید.

دانلود ماژول HR Records برای اسکریپت پرفکس سی آر ام
HR Records module for Perfex CRM


امتیاز: 4.3/5 از 4 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
QR Code For:  دانلود ماژول HR Records برای اسکریپت پرفکس سی آر ام
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!