همین حالا به جمع 29529 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 8480 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود افزونه Route 66 Pro برای جوملا

URL های زیبای SEF، تجزیه و تحلیل محتوای SEO، بهینه سازی صفحه سرعت گوگل، مقالات فوری فیس بوک و نقشه های سایت XML و برای سایت جوملا شما! این چیزی است که افزونه روت 66 به شما ارائه میکند.

نسخه پایه Route 66 به طور کلی از محتوای از جوملا پشتیبانی می کند در حالی که Route 66 (PRO) این عملکرد را به K2، Virtuemart و HikaShop نیز گسترش می دهد. تجزیه و تحلیل محتوای SEO برای مقالات جوملا (و آیتم های K2 در نسخه PRO) که توسط موتور شگفت انگیز Yoast SEO طراحی شده است.

از مقالات جوملا یا K2 استفاده نمی کنید؟ در این حالت هم مشکلی نیست! نسخه حرفه ای / پرو Route 66 به شما امکان می دهد تحلیل محتوای SEO را برای هر صفحه در سایت جوملا خود انجام دهید! فقط آدرس صفحه ای که می خواهید تست کنید و کلمه کلیدی سئو را وارد کنید! این ویژگی با تمام اجزا از جمله Virtuemart، Hikashop، JEvents، EasyBlog، eShop و غیره کار می کند.

دانلود افزونه Route 66 Pro برای جوملا
روت 66 / راوت 66 افزونه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و سئو جوملا

امتیاز: 5.0/5 از 4 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
QR Code For:  دانلود افزونه Route 66 Pro برای جوملا
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!