همین حالا به جمع 44408 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9652 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

Pixer React قالب فروشگاه محصولات مجازی مولتی وندور

قالب بازارچه دیجیتال چندفروشنده Pixer-React ، دروازه شما برای ایجاد یک سایت جهت ارائه تجربه خرید آنلاین پیشرفته است. این راه حل چند منظوره با استفاده از React ، Next.js و مجموعه ای از قالب های داشبورد مدیریت ، برای براورده کردن نیازهای برنامه تجارت الکترونیک شما ساخته شده است.

پیکسر ری اکت یک گزینه عالی برای هر کسی است که به دنبال ایجاد یک بازار آنلاین پویا است. طراحی مدرن ، ویژگی های قابل تنظیم و عملکرد قوی آن ، آن را به یک گزینه برتر برای کارآفرینان دیجیتال تبدیل کرده است. این محصول یک سرمایه گذاری خردمندانه برای ساخت یک کسب و کار آنلاین موفق است.

با طراحی شیک و عملکرد قوی خود ، این محصول برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین چندفروشنده یا فروشگاه دیجیتال تک فروشنده مناسب خواهد بود. شما میتوانید به راحتی محتوای دیجیتال و محصولات خود را در آن مدیریت کنید در حالی که پشتیبانی مشتری استثنایی ارائه میدهید.

در این قالب فروشگاهی از React ، Next JS و Tailwind CSS استفاده شده و این یکی از سریع ترین و امن ترین پلتفرم های فروش دارایی های دیجیتال است. استفاده از قالب بسيار آسان است. کد منبع / سورس کد آن به طور کامل در دسترس است.

نصب و راه اندازی آن بسيار آسان است. این امر به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به سرعت رشد دهید. سعی شده تا همه چيز در این قالب قابل توسعه و قابل استفاده مجدد باشد تا شما بتوانيد آنها را بر اساس نياز خود ويرايش کنيد.

همچنین این قالب دارای یک طرف مدیریتی کامل نيز هست تا شما بتوانید API خود را به فرانت اند و بک اند آن متصل کنید. پیکسر ری اکت همچنین دارای حالت تاريک و روشن برای نسخه فروشگاه آنلاین است که تجربه کاربری قابل ارائه سایت شما را در ساعات مختلف شبانه روز شگفت انگیز می کند.

Pixer React قالب فروشگاه محصولات مجازی مولتی وندور
پیکسر ری اکت تمپلیت فروشگاه محصولات دیجیتالی با قابلیت چند فروشندگی Multivendor Digital Marketplace Template

محصول مرتبط : دانلود اسکریپت Pixer لاراول

امتیاز: 5.0/5 از 2 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!