همین حالا به جمع 44408 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9652 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

Neuronet قالب استارتاپ و شرکت های هوش مصنوعی وردپرس

قالب Neuronet یک قالب وردپرسی است که بیشترین تطابق را با وبسایت‌ها و استارتاپ‌های مرتبط با شبکه‌های عصبی مصنوعی دارد. از این قالب میتوانید برای معرفی و ارائه انواع بازی‌ها، تولیدکننده تصاویر هنری AI، یادگیری ماشین، ChatGPT، OpenAI، موتور AI، DALL·E، Midjourney، Stable Diffusion و غیره استفاده کنید.

علاوه بر آن، این قالب برای استودیوهای بازاریابی معاصر و آژانس‌های خلاق، ربات چت هوش مصنوعی، برنامه‌ریزی مالی، تجزیه و تحلیل کسب و کار، خانه هوشمند، تولید کننده تصویر با هوش مصنوعی، نمونه کارهای طراحان وب، آژانس بازاریابی و تبلیغاتی، طراحی دیجیتال و گرافیک، ساخت وبسایت، بهینه سازی موتور جستجو، مدیریت رسانه های اجتماعی و غیره نیز انتخابی مناسب خواهد بود.

قالب نورونت علاوه بر سازگاری با Woocommerce و Elementor، با سازگاری با مجموعه ای از افزونه های ویژه همراه است که از بین آنها میتوان به افزونه AI Engine، Slider Revolution و WP Booking System، WPML اشاره کرد. همچنین میتوانید مجموعه ای از شورتکد ها و ابزارک های قدرتمند را که در این قالب وجود دارد استفاده نمایید. این امکانات قابلیت مدیریت و سفارشی سازی را به آسانی در سایت شما فراهم می کند. این قالب با مواردی همچون GDPR و Gutenberg نیز سازگار است.

Neuronet قالب استارتاپ و شرکت های هوش مصنوعی وردپرس
نورونت / نئورانت قالب خدمات AI و هوش مصنوعی وردپرس AI Business & Startup WordPress Theme

امتیاز: 4.8/5 از 4 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!