همین حالا به جمع 41372 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9305 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

Digiloads اسکریپت فروشگاه فایل و محصولات دیجیتال

اسکریپت DigiLoads یک اسکریپت قدرتمند برای ایجاد بازارچه های آنلاین دانلود محصولات دیجیتال است. با استفاده از این اسکریپت، شما می‌توانید یک پلتفرم تجارت الکترونیکی را برای فروش و خرید محصولات دیجیتال مانند فایل‌های صوتی، تصاویر، ویدئوها و غیره ایجاد کنید.

دیجی لودز امکاناتی مانند ثبت نام و ورود کاربران، مدیریت محصولات و فروشندگان، سیستم پرداخت، نظرات و امتیازدهی مشتریان، ویژگی‌های امنیتی و سفارشی‌سازی قدرتمند را به شما ارائه می‌دهد. با استفاده از این اسکریپت، شما می‌توانید یک بازارچه دیجیتال پویا و کارآمد برای فروشندگان و خریداران ایجاد کنید و درآمد خود را از طریق اختصاص کمیسیون‌های فروش بهبود دهید.

این محصول یک اسکریپت کاربردی و کامل است که به شما امکان می‌دهد یک بازارچه دیجیتال چندفروشنده را بدون نیاز به توسعه از ابتدا ایجاد کنید. با استفاده از این اسکریپت، شما می‌توانید یک همکاری موثر بین فروشندگان و خریداران را به وجود آورید و به صورت موثری محصولات دیجیتالی مورد نظر خود را به بازار عرضه کنید.

Digiloads اسکریپت فروشگاه فایل و محصولات دیجیتال
دیجی لودز اسکریپت PHP مولتی وندور و چند فروشندگی سیستم دانلود و محتوای مجازی Multivendor Digital Downloads Marketplace

امتیاز: 4.6/5 از 5 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!