همین حالا به جمع 41372 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9305 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

Aikeedo آیکیدو اسکریپت تولید محتوای AI

Aikeedo، اسکریپت PHP پیشرفته ای است که با قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی خود، ایجاد محتوا را متحول می‌کند. ایکیدو فقط یک پلتفرم نیست؛ این محصول یک نیروگاه خلاق است که از جدیدترین فناوری‌های هوش مصنوعی، از جمله GPT3.5، GPT4، ElevenLabs، Dall-E و Whisper استفاده می‌کند تا مجموعه‌ای از ویژگی‌های نوآورانه را ارائه دهد.

با استفاده از AI Text Generator، کاربران می‌توانند به راحتی محتوای غنی و جذاب ایجاد کنند، در حالی که AI Image Generator ایده‌های بصری را برای شما زنده می‌کند. عملکردهای Text to Speech (TTS) و Speech to Text هوش مصنوعی این پلتفرم، صوت واقعی را با بیش از 40 صدا ارائه می‌دهد و طیف وسیعی از کاربردها را از گویندگی تا رونویسی تضمین می‌کند.

ویژگی AI Code Assistance Aikeedo برای توسعه‌دهندگان همه قواعد بازی را تغییر خواهد داد چرا که با استفاده از آن میتوانید پشتیبانی کد را در زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف در اختیار داشته باشید. این پلتفرم بیش از 100 قالب دستورالعمل دارد که آن را برایهمه مبتدیان و متخصصان به یک اندازه کاربرپسند می‌کند.

درگاه‌های پرداخت یکپارچه مانند Stripe و PayPal نیز به راحتی به این محصول اضافه می‌شوند. بهترین طراحی در سطح خود، کیفیت کد بالای تضمین شده و استفاده از فناوری مدرن، آن را به یک راه حل ایده‌آل برای مشاغل و افرادی تبدیل می‌کند که به دنبال استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد محتوا و امور فراتر از آن هستند. سفر خود را با Aikeedo امروز شروع کنید و آینده تولید محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی را همین حالا تجربه کنید!

اسکریپت Aikeedo آیکیدو اسکریپت تولید محتوای AI
آیکیدو پلتفرم تولید محتوای هوش مصنوعی AI Content Generator Platform

امتیاز: 4.7/5 از 6 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!