همین حالا به جمع 36876 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 8860 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود Jano قالب بوت استرپ خلاقانه

تمپلیت Jano یک قالب وب سایت چند منظوره، قدرتمند، زیبا و با کارایی بالا است. این قالب دارای بیش از 10 طرح صفحه و بیش از ده ها نسخه نمایشی چند صفحه ای و انواع تمپلیت های مختلف است. این محصول همچنین دارای پلاگین ها، ایده ها و طرح های خیره کننده برای یک وب سایت مدرن است که به شما اجازه میدهد به راحتی یک طرح خیره کننده را پیدا خواهید کنید که مطابق با نیازهای شما باشد.

این قالب وب سایت است که با بوت استرپ توییتر ساخته شده است. این الگو برای راه اندازی سایت انواع شرکت ها، آژانس ها، فریلنسرها، اشخصا و سایت های شخصی و همچنین هر نوع کسب و کاری مناسب است و میتوانید با استفاده از آن تاریخچه شرکت، خدمات، آثار، نمونه کارها و پروژه های خود را به خلاقانه ترین و حرفه ای ترین ظاهر به نمایش بکذارید. در چند کلمه، این یک قالب چند منظوره قدرتمند و با استفاده آسان برای انواع وبسایت ها خواهد بود.

دانلود Jano قالب بوت استرپ خلاقانه
جانو قالب اچ تی ام ال چندمنظوره شرکتی Creative Multipurpose Bootstrap 5 Template

امتیاز: 4.7/5 از 3 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
QR Code For:  دانلود Jano قالب بوت استرپ خلاقانه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!