همین حالا به جمع 36876 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 8860 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود Flutter Bigkit کیت رابط کاربری متریال دیزاین فلاتر

اپلیکیشن و رابط کاربری Flutter Bigkit ابزاری قدرتمند و با گستره وسیع است که بر پایه فلاتر ساخته شده. Flutter یک برنامه کاربردی موبایل با منبع باز SDK است که توسط Google ایجاد شده است. از این برنامه برای توسعه برنامه های کاربردی برای Android و iOS و همچنین استفاده از روش اصلی ایجاد برنامه های کاربردی برای Google Fuchsia استفاده می شود ، ابزارک های Flutter شامل تمام تفاوت های پلتفرم مهم مانند پیمایش ، پیمایش ، نمادها و قلم ها هستند تا عملکرد کامل بومی را در هر دو پلتفرم iOS و اندروید ارائه میدهد.

کیت بزرگ Flutter UI شامل انواع کامپوننت ها و برنامه Material مجموعه ای از بیش از 500 اجزای ابزارک به سبک متریال است که به شما امکان می دهد برنامه های هیبریدی زیبا و غنی با ویژگی های جذاب و کامل را توسعه دهید. با استفاده از برنامه Widget Flutter UI ، شما قادر خواهید بود یک برنامه با ویژگی های قدرتمند، ارزشمند جهت انتخاب ساخته و انتخاب، نظر مثبت و زمان کاربر را بدست آورید.

دانلود Flutter Bigkit کیت رابط کاربری متریال دیزاین فلاتر
فلاتر بیگ کیت کیت یو آی اپلیکیشن چند منظوره
Biggest Pro Widget Flutter Kits – Best Selling Flutter Widget Kit 3.0 Flutter UI Kit

امتیاز: 4.8/5 از 8 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
QR Code For:  دانلود Flutter Bigkit کیت رابط کاربری متریال دیزاین فلاتر
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!