همین حالا به جمع 41372 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9305 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود ماژول Product Questions برای پرستاشاپ

با استفاده از ماژول Product Questions برای پرستاشاپ، بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند سؤالات خود را مستقیماً در صفحه محصول با شما مطرح کرده و از شما بپرسند. سؤالات نشانه این است که آنها نه تنها به محصول شما علاقه دارند، بلکه به این اطمینان نیاز دارند که محصول می تواند نیازهای آنها را برآورده کند.

بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند مستقیماً در صفحه محصول سؤالات خود را مطرح کنند. مدیر فروشگاه سوال را بررسی می کند و به آن پاسخ می دهد. پرسش و پاسخ با هم در یک صفحه ظاهر می شوند.

این امر به ارزش و قابلیت اعتماد فروشگاه اینترنتی شما می‌افزاید، زیرا محتوا توسط مشتریان هدایت می‌شود، نه فقط شما. علاوه بر این، این پرسش و پاسخ صفحه محصول را نسبتاً تازه نگه می دارد، به عنوان یک آهنربا برای ترافیک موتورهای جستجو عمل می کند و تصمیم گیری مطلوب در مورد محصول را برای مشتریان احتمالی آسان تر می کند.

دانلود ماژول Product Questions برای پرستاشاپ
افزونه سوال و جواب و مطرح کردن پرسش برای محصولات توسط بازدیدکنندگان و مشتریان در پرستاشاپ

امتیاز: 4.3/5 از 6 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!