همین حالا به جمع 42744 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9482 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود ماژول سئو Automatic Rich Snippets JSON-LD Integration برای پرستاشاپ

با استفاده از افزونه سئو Automatic Rich Snippets JSON-LD Integration سریع، ساده و خودکار، داده های ساختار یافته schema.org را در قالب JSON-LD اضافه و سفارشی کنید. شما با بهره گیری از این ابزار دید و موقعیت وب سایت خود را در تمام موتورهای جستجو که به نفع سئوی شماست بهبود خواهید بخشید.

داده های ساختاریافته به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می کند تا محتوای صفحات را بهتر درک کنند و نتایج جذاب و آموزنده تری را به کاربرانی که سایت ما را جستجو می کنند برگردانند.

استفاده از داده های ساختاریافته در تجارت الکترونیکی شما مزایای زیادی دارد، از جمله افزایش ترافیک ارگانیک، رتبه جستجوی بالاتر و نتایج غنی شده.

نیازی به پر کردن دستی اطلاعات و داده های ساخت یافته نخواهید داشت چرا که این ماژول با استفاده از اطلاعاتی که قبلاً در پرستاشاپ ذخیره شده است، تمام داده های ساختار یافته مهم برای تجارت الکترونیک را برای سایت شما تولید می کند.

دانلود ماژول سئو Automatic Rich Snippets JSON-LD Integration برای پرستاشاپ
اتوماتیک ریچ اسنیپتس جیسون ال دی افزونه سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو برای اسکریپت پرستاشاپ

امتیاز: 4.8/5 از 4 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!