همین حالا به جمع 44019 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9605 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود قالب Vuejs بانکداری و امور مالی Ruxa

قالب Ruxa یک الگوی تمیز و مدرن بر پایه Vue.js برای وب‌سایت‌های شرکت بانکی، مالی، خدمات پرداختی، واسپاری، خدمات اعتباری و دریافت وام است. این محصول دارای طرح های نمایشی زیبا با صفحات داخلی آماده است که میتواند به شما در سایت ساخت جدیدتان کمک کند.

این قالب با ویو جی اس خالص بدون jQuery، Bootstrap و Sass توسعه داده شده است. این محصول برای بانک ها، پردازش پرداخت، ارائه دهندگان وام، شرکت های مالی، وب سایت بانکی، ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی، آژانس های مالی، وب سایت های شارژ آنلاین پول یا ارسال دریافت پول، آژانس های مالی، وب سایت های بانکداری دیجیتال، شرکت های ارائه دستگاه پوز و پایانه های فروشگاهی و غیره انتخابی مناسب است.

قالب روکسا سریع، سبک، تمیز و حاوی کد منبع (سورس کد) معتبر بر پایه استاندارد های W3 است. با استفاده از این قالب میتوانید سایت جدید خود را به زیبایی طراحی کرده و کلیه بخش های آن را مطابق نیاز خود توسعه دهید.

دانلود قالب Vuejs بانکداری و امور مالی Ruxa
روکسا / راکسا قالب ویو جی اس شرکتی و خدمات مالی Vuejs Banking & Finance Template

امتیاز: 4.7/5 از 7 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!