همین حالا به جمع 33380 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 8654 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود قالب Moview برای جوملا – قالب بررسی و دیتابیس فیلم

قالب Moview از محصولات وبسایت نام آشنای جوم شیپر (JoomShaper) برای جوملاست. اگر دلتان میخواهد بتوانید برای خودتان وبسایتی مثل IMDB و سایت های مشابه آن ایجاد کنید، قالب Moview برای شما ساخته شده است. قالب موویو برای جوملا، میتواند به شما در راه اندازی سایت دیتابیس فیلم و سایت نقد و بررسی فیلم کمک کند. این قالب با به کار گیری افزونه ی SP Movie Database به شما اجازه میدهد که فیلم های جدید را به همراه اطلاعات آنها در سایت درج کرده و هر یک را به طور کامل نقد و بررسی کرده و به آن رتبه دهید. البته امکانات افزونه ی SP Database به همینجا ختم نمیشوند و هدف از ایجاد این افزونه در واقع اضافه کردن کلیه ی امکاناتی که شما برای راه اندازی چنین سایتی نیاز خواهید داشت، به قالب بوده است.

البته در واقع هیچ الزامی نیست که شما از این قالب به منظور ایجاد سایت نقد و بررسی و دیتابیس فیلم استفاده کنید. چرا که این قالب به تنهای امکان استفاده برای راه اندازی سایت هایی با موضوعات مجله یا حتی سایت های تجاری را نیز داراست.

آشنایی با امکانات قالب Moview برای جوملا

قالب Moview برای جوملا از فریم ورک نام آشنای Helix3 بهره میگیرد و همچنین با استفاده از افزونه SP Page Builder Pro به شما اجازه میدهد که صفحات خود را با چند کلیک و به صورت درگ اند دراپ ایجاد کرده و مدیریت کنید. کنترل شکل و شمایل صفحه ی اصلی این قالب نیز به شکلی که اشاره شد، کاملا در دست شماست و این شما هستید که با سلیقه ی خود، وبسایتتان را به شکل مورد نظرتان پیاده سازی میکنید.

همچنین شما این امکان را دارید که ویدئو های وبسایت های یوتوب و ویمئو را تنها از طریق قرار دادن لینک آنها در سایتتان نمایش دهید. وقتی لینک ویدئو را اضافه کنید، ویدئو به سادگی در وبسایت شما در بخش مورد نظرتان به نمایش در خواهد آمد.

واکنش گرا بودن قالب موویو برای جوملا

قالب Moview کاملا واکنش گرا بوده و میتواند خود را به بهترین شکل با اندازه های مختلف صفحات دیوایس ها تطابق دهد. حتما میدانید که سازگار بودن یک وبسایت با صفحات موبایل چقدر از دیدگاه گوگل مهم است. بخاطر ریسپانسیو بودن این قالب میتوانید مطمئن باشید که کاربران شما تجربه ای مناسب از کار کردن با سایتتان روی دیوایس های مختلف خواهند داشت.

rtl badge

و نکته ای که در آخر باید به آن اشاره کنیم این است که به گفته ی طراح قالب (جوم شیپر) این قالب به صورت پیشفرض با زبان های راست به چپ هماهنگ بوده و دارای استایل های RTL است. بنابراین برای نمایش راست به چپ زبانی مثل فارسی در آن مشکلی نخواهید داشت.

توصیه میکنیم که برای آشنا شدن با امکانات دیگر این قالب، سری به دموی آنلاین آن بزنید. در آخر هم میتوانید این قالب بسیار زیبا و جالب را همین حالا از مسترکد مارکت دانلود کرده و با استفاده از آن به سایتتان رنگ و روی تازه ای هدیه کنید.

امتیاز: 5.0/5 از 1 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
QR Code For:  دانلود قالب Moview برای جوملا – قالب بررسی و دیتابیس فیلم
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!