همین حالا به جمع 44408 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9652 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود DashCode دشکد قالب پیشخوان چندمنظوره

قالب DashCode قدرتمندترین، ساده‌ترین و سریع‌ترین قالب‌های React، Vue 3 و Tailwind را برای توسعه‌دهندگان، به شیوه ای جذاب و بسیار قابل تنظیم برای ایجاد رابط کاربری وب برای انواع برنامه ارائه می‌کند.

اگر توسعه‌دهنده‌ای هستید که به دنبال یک داشبورد مدیریتی کاربردی با قابلیت سفارشی سازی بالا هستید که مناسب نیازهای شما، دارای ویژگی های غنی و امکان اعمال انواع تنظیمات مورد نیاز باشد، به دنبال چیزی بجز قالب داشکد نباشید.

در این قالب، طراح از بالاترین استانداردهای صنعت پیروی کرده است تا بهترین قالب مدیریت را برای شما به ارمغان بیاورد. این قالب نه تنها سریع و دارای قابلیت استفاده آسان است، بلکه بسیار مقیاس‌پذیر نیز میباشد. با ارائه حداکثر راحتی و انعطاف پذیری، می توانید هر برنامه ای را که می خواهید با زحمتی بسیار کم مطابق نیاز خود ایجاد نمایید.

دانلود DashCode دشکد قالب پیشخوان چندمنظوره
دشکد قالب اچ تی ام ال ری اکت ویو جی اس و اچ تی ام ال تیلویند ناحیه مدیریت و داشبورد ادمین React, Vuejs, HTML,Tailwind Dashboard Template

امتیاز: 4.9/5 از 7 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!