همین حالا به جمع 36876 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 8860 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود قالب خبری چندمنظوره Bingo راستچین برای وردپرس

قالب Bingo یک تم روزنامه الکترونیکی چند منظوره برای وردپرس است که برای سایت هایی مناسب است که اخبار مربوط به فناوری، مد، ورزش، ویدیو، سلامت، سفر و غیره را ارائه می دهند.

این تم وردپرس کاربردی دارای چندین ویژگی است که از میان آنها میتوان به صفحه ساز RUBY، گزینه ها و تنظیمات گسترده تم و سفارشی سازی زنده اشاره کرد. بینگو با طیف گسترده‌ای از ابزارهای قدرتمند در بک‌اند ارائه می‌شود که در زمان و هزینه صرفه‌جویی می‌کند، از جمله صفحه‌ساز، تنظیمات تم، کدهای کوتاه، ابزارک‌ها، مگا منو و موارد دیگر.

پشتیبانی کامل از آژاکس یکی از ویژگی های برجسته این قالب است. این تم برای هر بلوک و طرح بندی از ajax پشتیبانی می کند. فیلتر هوشمند Ajax را بر اساس دسته‌ها، برچسب‌ها، محبوب و نویسنده برای شما قابل استفاده مینماید. صفحه بندی ajax در این قالب شامل امکان بارگیری بیشتر، پیمایش بعدی و قبلی و بارگیری بی نهایت میباشد.

دانلود قالب خبری چندمنظوره Bingo راستچین برای وردپرس
بینگو قالب مجله و وبلاگ وردپرس Multi-Purpose Newspaper & Magazine Theme

امتیاز: 4.8/5 از 5 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
QR Code For:  دانلود قالب خبری چندمنظوره Bingo راستچین برای وردپرس
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!