همین حالا به جمع 27074 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 7885 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود افزونه RSSeo برای جوملا – سئوی جوملا

افزونه RSSeo برای جوملا یکی از معروف ترین و قدرتمند ترین افزونه های سئوی موجود برای این سیستم مدیریت محتواست که توسط تیم RSJoomla طراحی شده. این کامپوننت در واقع بسته ای است که به طور کامل میتواند از پس نیازهای بهینه سازی یک سایت برای موتور های جستجو بر بیاید و کلیه ی ابزارها و امکانات مورد نیاز برای سئو کردن جوملا در اختیار شما قرار خواهد داد.

یکی از امکانات جالب این افزونه این است که به شما اجازه میدهد رتبه ی خود را برای کلمات کلیدی مختلف در گوگل دنبال کنید و با دنبال کردن راه هایی مطمئن و با استفاده از امکانات این افزونه، رتبه ی خود را برای کلمات کلیدی دلخواهتان بهبود ببخشید.

همچنین این افزونه قادر است صفحات سایت شما را بررسی کرده و اطلاعات سئوی آنها را به شما اعلام کند و برایتان توضیح دهد که صفحه ی مربوطه در چه بخش هایی دارای ایراد بوده و لازم است چه اصلاحاتی بر روی آن اعمال شود تا بتوانید رتبه ی خوبی در موتور های جستجو کسب کنید. مثلا ممکن است آدرس یا عنوان مناسبی برای صفحه انتخاب نکرده باشید و در صفحه سرخط های مناسبی درج نکرده باشید و … تمامی این موارد از طرف افزونه RSSeo بررسی شده به طور کامل جهت اصلاح به شما اعلام میشوند.

رتبه سایت برای کلمات کلیدی مختلف در موتور های جستجو - افزونه آر اس سئو برای جوملا

با استفاده از افزونه آر اس سئو میتوانید برای سایتتان نقشه سایت (Sitemap/سایت مپ) XML و یا HTML ایجاد کنید و به این شکل بخش های مختلف وبسایت خود را به شکل بهتری به موتور های جستجو معرفی نمایید. کامپوننت RSSeo قادر است در زمان ایجاد سایت مپ XML دو نسخه ی مختلف از آن را ایجاد کند که یکی از این نسخه ها به طور عمومی مخصوص کلیه ی موتور های جستجو بوده و دیگری برای گوگل بهینه شده است.

امکان دیگری که در این افزونه برای کاربران در نظر گرفته شده، امکان مقایسه ی سایت با سایت رقباست. برای انجام این کار میتوانید سایت هایی که قصد مقایسه ی سایتتان با آنها را دارید، به افزونه اضافه کنید تا افزونه اطلاعات مربوطه و تاریخچه ی آنها را در اختیارتان قرار دهد. به این شکل از بازار داغ رقابت هم عقب نمیمانید.

این افزونه به امکانات جالب دیگری مثل چک کردن دسترسی گوگل به سایت، بررسی خطاها، صفحات ارور، مدیریت ریدایرکت ها و … نیز مجهز است که با مشاهده ی دموی آن یا با دریافت و نصب آن بر روی وبسایت خود میتوانید با این امکانات بهتر آشنا شوید.

امتیاز: 4.6/5 از 20 رای
Please wait...
اطلاعات محصول
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه لینک کوتاه :
QR Code For:  دانلود افزونه RSSeo برای جوملا – سئوی جوملا
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!
error: هشدار: محتوای محافظت شده !!