همین حالا به جمع 36876 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 8860 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود افزونه MX Site Tools برای جوملا

افزونه MX Site Tools برای جوملا با هشت عنصر متنوع، سبک مستندات، موارد سفارشی اسناد، محدودیت کلیک راست، نوار کناری چسبنده، پاورقی چسبنده، سوئیچ نور، Scroll Reveal و جلوه های انیمیشن متنی ارائه میشود.

ماژول ستون های چسبنده به سادگی با قرار دادن نام div یا کلاسی که می خواهید در قسمت نام Div بچسبانید کار می کند. اگر یک div برای چسبیدن مدنظر است باید آن را به صورت #container و اگر کلاس مد نظر است باید آن را به صورت .container وارد کنید.

ابزار کلید چراغ ارائه شده در این افزونه دارای سه نسخه است که نسخه یک آن فقط با بوت استرپ 5 کار می کند. جلوه های انیمیشن متنی دارای دو نسخه هستند افکت های انیمیشن متنی که در آن متون به طور خودکار متحرک می شوند یا افکت Text over animation که در آن انیمیشن ها با رفتن ماوس روی متن شروع می شوند.

امکان بستن راست کلیک میتواند برای همه صفحه یا فقط در تصاویر، تصویر برداری، و کلیدهای میانبر صفحه کلید “Ctrl + A”، “Ctrl + C”، “Ctrl + V”، “Ctrl + P”، “Ctrl + S” “، “Ctrl + U” و F12 و راست کلیک را به طور کامل غیر فعال کند.

افکت آشکار سازی در اسکرول می‌تواند یک وب‌سایت با جلوه‌های Scroll Reveal ایجاد کند. پیمایش برای آشکار کردن، جلوه‌های مختلفی را به محتوا اضافه می‌کند که هنگام مشاهده محتوای صفحه فعال می‌شود. امکان استفاه از مقالات و اسناد و ارائه‌دهنده سبک اسناد، مقالات را از یک یا چند دسته بارگیری می‌کنند. اگر اسنادی با مقالات مختلف وجود دارد، استفاده از آن بسیار مفید است زیرا آن مقالات را در یک صفحه نشان می دهد. به راحتی می توان با عناوین سمت راست با افکت Scrollspy آن ها را پیمایش کرد.

دانلود افزونه MX Site Tools برای جوملا
ام ایکس سایت تولز مجموعه ابزارهای کمکی برای سایت های جوملا شامل استایل اسناد، آیتم های سفارشی، بستن راست کلیک، سایدبار چسبنده، فوتر چسبنده، دکمه روشنایی، نمایانی در اسکرول، افکت های انیمیشن متن و …

امتیاز: 4.5/5 از 6 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
QR Code For:  دانلود افزونه MX Site Tools برای جوملا
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!