همین حالا به جمع 44408 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9652 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود افزونه JUX Timetable برای جوملا

JUX Timetable یک ماژول جوملا انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه برنامه ریزی های زیبا با داده های سفارشی ایجاد کنید. همه کلاس ها و رویدادها به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه نمایش داده می شوند و همچنین بر اساس دسته بندی فیلتر می شوند.

این افزونه به طور ایده آل برای سایت هایی که مربوط به جلسات تمرین تناسب اندام، یوگا، انواع کلاس آموزشی، بخش های پزشکی، هر نوع تقویم رویداد و غیره هستند طراحی شده است.

جوکس تایم تیبل رابط کاربری مدرن و فلت را ارائه می دهد که با سفارشی سازی های انعطاف پذیر در رنگ ها، هدر برنامه، بازه زمانی، پس زمینه و غیره، ظاهری مدرن برای شما ایجاد می کند.

این افزونه به شما امکان می دهد از تصویر به عنوان پس زمینه برنامه به جای رنگ های مختلف استفاده کنید. بنابراین، برنامه زمانی شما با محتوایی که می خواهد نشان دهد، خاص تر و معقول تر خواهد بود.

دانلود افزونه JUX Timetable برای جوملا
جی یو اکس جوکس تایم تیبل افزونه مدیریت برنامه و جدول زمانبندی جوملا Responsive Joomla Extensions

امتیاز: 4.7/5 از 3 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!