همین حالا به جمع 41372 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9305 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود اسکریپت PHP فروش مواد غذایی Foodsify 

اسکریپت Foodsify یک پلت فرم تجارت الکترونیک جهت راه اندازی فروشگاه های مواد غذایی و خواربارفروشی مبتنی بر حالت Multitenancy است که بر اساس SAAS شبیه به سیستم شرکای Shopify است که می توانند چندین فروشگاه را بر اساس پایگاه های داده جداگانه ایجاد کنند. این اسکریپت از یک پایگاه داده جداگانه برای هر فروشگاه یا مستاجر (tenant) پشتیبانی می کند.

امکان تولید زیر دامنه خودکار و ویژگی استفاده از دامنه سفارشی در این اسکریپت گنجانده شده است. هر کسی می تواند با استفاده از این اسکریپت هر نوع سایت غذا و فروشگاه و سوپرمارکت بسازد. مشتریان می توانند مواد غذایی و یا اقلام تجارت الکترونیکی دلخواه خود را در فروشگاهشان ارائه کرده و بفروشند و قالب رابط کاربری را به راحتی تغییر دهند.

دانلود اسکریپت PHP فروش مواد غذایی Foodsify 
فودسیفای / فودزیفای اسکریپت پی اچ پی فروشگاه و سوپرمارکت مواد غذایی با پشتیبانی از حالت چند فروشگاهی Multitenancy Based Food Grocery & E-commerce Builder Platform (SAAS)

امتیاز: 4.0/5 از 3 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP Plus دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!