همین حالا به جمع 44408 کاربر فعال مسترکد مارکت پیوسته و 9652 محصول متنوع را بدون وقفه دانلود کنید. مشترک شوید

دانلود افزونه EPB – Easy Performance Booster بهینه ساز جوملا

پلاگین Easy Performance Booster با کم حجم کردن، بهم چسباندن و کش کردن فایل‌های استاتیک (جاوا اسکریپت و CSS) و همچنین کم حجم کردن خروجی اصلی HTML، به طور قابل توجهی عملکرد بارگذاری سایت جوملایی شما را بهبود می‌بخشد.

علاوه بر این، این پلاگین یک فایل .htaccess بهینه شده با تنظیمات فشرده سازی و کش ضروری برای فعال کردن بهینه سازی در سرور ایجاد می کند. اگر فایل .htaccess وجود نداشته باشد، پلاگین به طور خودکار با استفاده از آخرین الگوی ارائه شده توسط پروژه جوملا آن را ایجاد می کند.

فایل‌های جاوا اسکریپت و CSS را می‌توان با استفاده از پارامترهای اجرای خاص، به صورت جز به جز از پردازش مستثنی کرد. همچنین امکان محدود کردن اجرای کل پلاگین به کامپوننت ها یا زبان های خاص وجود دارد و همچنین از حالت اشکال زدایی نیز میتوانید برای پیدا کردن مقادیر مورد نیاز برای صفحات خاص استفاده کنید.

دانلود افزونه EPB – Easy Performance Booster بهینه ساز جوملا
ای پی بی ایزی پرفورمنس بوستر افزونه بهینه سازی و افزایش سرعت جوملا

امتیاز: 5.0/5 از 2 رای
Please wait...
اطلاعات محصول با توجه به بسته شدن IP ایران از طرف بسیاری از سایت های خارجی (از جمله Themeforest و Codecanyon)، مشاهده دموی محصولات با IP ایرانی میسر نیست، به همین جهت برای مشاهده پیش نمایش محصولات لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک روی اینجا کلیک کنید.
دسترسی آسان به این صفحه
توضیحات محصول با بهره گیری از AI تولید شده و در برخی موارد ممکن است تا حدی با اطلاعات سایت رسمی متفاوت باشد.
شاید از اینها هم خوشتان بیاید!